Aktywna Tablica

Aktywna Tablica
2020-2024

Moje Bambino Aktywna Tablica

Profesjonalizm i efektywnosć

Moje Bambino & Learnetic SA

Profesjonalny gabinet terapeutyczno-edukacyjny to wspólny projekt największego dystrybutora wyposażenia dla szkół – Moje Bambino oraz producenta najnowocześniejszych programów edukacyjnych –  Learnetic SA, czyli dwóch firm ze 100% polskim kapitałem.

Celem współpracy było stworzenie zestawu programów i rozwiązań, które zapewnią kompleksowe wsparcie dla nauczyciela i terapeuty w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi. Zestaw przygotowany został tak, aby z można było go z łatwością wdrożyć w program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, rewalidacyjnych, logopedycznych i korekcyjno-kompensacyjnych w każdej placówce.

Programy składające się na profesjonalny gabinet terapeutyczno-edukacyjne zostały dobrane również w taki sposób, aby spełnić wszystkie wymagania programu Aktywna Tablica 2020-2024. Dzięki temu proponowane przez nas pomoce edukacyjne mogą trafić do każdej szkoły podstawowej, która złoży wniosek o dofinansowanie.

Moje Bambino Aktywna Tablica

Zalety naszej oferty

Ponad 30 lat
doświadczenia
Najobszerniejsza seria
programów
Programy o statusie wyrobu
medycznego
Finalista konkursu
Bett Awards 2021
Praca na dowolnym
urządzeniu
Bezpłatne szkolenie
z obsługi programu

Dorota Zawadzka o serii programów mTalent

Czy wiesz, że programy mTalent, które stanowią większość wyposażenia profesjonalnego gabinetu terapeutyczno-edukacyjnego, są laureatami najważniejszych nagród w Polsce i na świecie? Seria mTalent jako jedyne polskie programy wspierające terapię otrzymały nagrodę w prestiżowym konkursie BELMA (Best European Learning Materials Awards), a także trafiły w roku 2020 do finału najważniejszego na świecie konkursu edukacyjno-technologicznego Bett Awards.

Seria zdobyła także nagrodę główną konkursu Świat Przyjazny Dziecku w kategorii edukacja, który organizowany jest przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Zobacz, co o serii mTalent sądzi Dorota Zawadzka – członkini Kapituły Konkursu ŚPD.

Kontakt

Potrzebujesz porady? Nie wahaj się do nas dotrzeć. Dzięki poniższym kontaktom masz możliwość bezpośredniej rozmowy z naszymi Konsultantami handlowymi w regionach.

Anita Smolińska

Koordynator ds. projektu

Mateusz Kociuba

Koordynator ds. projektu

Piotr Waś

Koordynator ds. projektu