Aktywna Tablica

Aktywna Tablica
2020-2024

Moje Bambino Aktywna Tablica

Konferencja online – Aktywna Tablica 2021

Interpretacja zapisów rozporządzenia i wniosku

Wy pytacie, eksperci odpowiadają, czyli

Wszystko o Aktywnej Tablicy 2021

Zastanawiasz się, jakie warunki musi spełnić szkoła, aby wziąć udział w programie dofinansowania Aktywna Tablica? Chcesz wiedzieć, jakie pomoce edukacyjne może zakupić z tych środków lub które placówki jako pierwsze otrzymają dotację?

Weź udział w naszej konferencji i otrzymaj odpowiedź na każde nurtujące pytanie dotyczące tegorocznej edycji programu Aktywna Tablica! Podczas wydarzenia zaproszony ekspert z zakresu prawa oświatowego rozwieje wszystkie wątpliwości, odpowiadając na Wasze pytania.

Co więcej, wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają gotowe wnioski o dofinansowanie w programie Aktywna Tablica 2021!

Data wydarzenia: 28.07, 11:00-13:00 / WSTĘP WOLNY!

Skorzystaj z rady specjalisty z zakresu prawa oświatowego

Uwaga! Ekspert z zakresu prawa oświatowego odpowie podczas wydarzenia na najczęściej powtarzające się pytania.
Prosimy zadawać pytania zawczasu, korzystając z tego formularza:

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznać się z:

  • odpowiedziami niezależnego eksperta na zadane przez siebie wcześniej pytania,
  • najnowszymi informacjami na temat programu dofinansowania Aktywna Tablica 2021,
  • ofertą firmy Moje Bambino – lidera na rynku wyposażenia placówek edukacyjnych w Europie Środkowej,
  • programami mTalent, czyli najobszerniejszą i najczęściej nagradzaną serię programów do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu, otrzymają gotowe wnioski o dofinansowanie w programie Aktywna Tablica 2021 oraz potwierdzenie udziału w konferencji.

Data wydarzenia

28.07, 11:00-13:00

Wstęp wolny!

Program

Prelegenci

Dariusz Skrzyński

Prawnik, specjalista z zakresu prawa oświatowego, prawa pracy i prawa autorskiego. Aktualnie prowadzi Kancelarię EDUPRAWNIK specjalizującą się w obsłudze placówek oświatowych i wydawców oraz jest redaktorem naczelnym serwisu „Prawo w szkole”. Od 18 lat zajmuje prawem oświatowym i świadczy usługi prawne podmiotom działającym w obszarze oświaty. Prowadzi szkolenia i konferencje dla kierowniczej kadry oświaty, rad pedagogicznych, nauczycieli oraz wychowawców. Były redaktor naczelny czasopism „Kadry i płace w oświacie” Wydawnictwa Wiedza i Praktyka oraz „Monitora Prawnego Dyrektora” Wydawnictwa Raabe. Autor i współautor wielu artykułów, książek i publikacji elektronicznych skierowanych do szkół i przedszkoli.

Agnieszka Skorodzień

Autorka warsztatów i spotkań dla pracowników Oświaty i kadry edukacyjnej. Twórca projektu konferencji edukacyjnych Integracja dla Edukacji. Pedagog, doradca zawodowy, ekspert Akademii Bambino, mgr filologii polskiej, nauczyciel mianowany, członek rady Fundacji edTech Poland. Absolwentka studiów podyplomowych Job Coaching: doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery, dyrektor ds. marketingu i edukacji w firmie Moje Bambino.

Ewa Myka-Zaprawa

Dyrektor handlowy Moje Bambino. Z wykształcenia pedagog, doświadczenie zdobywała jako manager. Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Studiów Podyplomowych “Zarządzanie dla Menedżerów Sprzedaży” na Uniwersytecie Warszawskim. W firmie Moje Bambino odpowiada za politykę handlową i zarządza 70 – osobowym zespołem przeszkolonych Konsultantów, zajmujących się doradztwem przy wyborze mebli, pomocy dydaktycznych, asortymentu pod projekty. Opracowuje strategię i plany sprzedaży oraz nadzoruje ich realizację. Aktywnie uczestniczy w doborze asortymentu do oferty katalogowej Moje Bambino. Jest wnikliwą obserwatorką zmian i trendów i dba o utrzymanie edukacyjnego oraz innowacyjnego przeznaczenia oferty Moje Bambino.

Monika Zielińska-Miętkiewicz

Logopeda, rodzic, nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Gdańskim, manager produktu, autorka ponad 50 produktów (tradycyjnych i cyfrowych), które od wielu lat sprawdzają się w codziennej pracy nauczycieli i terapeutów na całym świecie., współautor/autor takich znanych programów dla terapeutów jak: cała seria mTalent (mTalent.pl); wiele lat wcześniej – eduSensus Logopedia, terapeutyczne gry planszowe marki Trefl i inne, autorka wielu znanych dzieciom tekstów logopedycznych, np. Logo-rymy, Orto-rymy, Wyliczanki logopedyczne (cz. 1 i 2) i inne.