Aktywna Tablica

Aktywna Tablica
2020-2024

Moje Bambino Aktywna Tablica

Aktywna Tablica
2020-2024

Skorzystaj z dofinansowania i wyposaż swoją szkołę w profesjonalny gabinet terapeutyczno-edukacyjny

SPE

Aktywna Tablica i specjalne potrzeby edukacyjne

W ramach dofinansowania Aktywna Tablica placówki mogą zakupić pomoce dydaktyczne lub narzędzia do terapii. Beneficjentami programu mogą zostać m.in. szkoły podstawowe, w których uczą się uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, uczniowie posiadający różnorodne zaburzenia rozwojowe, utrudniające lub uniemożliwiające prawidłowy proces kształcenia (uczniowie z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oraz korzystający z pomocy psychologiczno-pedagogicznej).

SPE
dofinansowanie aktywna tablica

  80% – 35 000 zł dofinansowanie
  20% –  8 750 zł wkład organu prowadzącego

Dofinansowanie dla szkół podstawowych

na zakup narzędzi i programów do terapii

Przewidziana łączna kwota dofinansowania projektu z budżetu państwa w latach 2020-2024 to ponad 361 455 000 złotych. Dofinansowanie wynosi 80% kwoty, pozostałe 20% pokrywane jest z wkładu własnego organu prowadzącego placówkę.

Profesjonalny gabinet terapeutyczno-edukacyjny

Stwórz w swojej placówce profesjonalny gabinet przy pomocy pakietu 17 programów wspierających współczesnego nauczyciela i terapeutę w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi.

Profesjonalny gabinet terapeutyczno-edukacyjny składa się z programów mTalent, czyli gotowych narzędzi diagnostyczno-terapeutycznych zawierających tysiące interaktywnych ćwiczeń. mTalent to jedna z najczęściej nagradzanych serii rozwiązań multimedialnych wspierających terapię, a także najobszerniejsza propozycja tego typu dostępna na rynku!

profesjonalny gabinet terapeutyczno-edukacyjny
Ponad 30 lat
doświadczenia
Najobszerniejsza seria
programów
Programy o statusie wyrobu
medycznego
Finalista konkursu
Bett Awards 2021
Praca na dowolnym
urządzeniu
Bezpłatne szkolenie
z obsługi programu

Przewidziana łączna kwota dofinansowania projektu z budżetu państwa w latach 2020-2024 to ponad 361 455 000 złotych. Dofinansowanie wynosi 80% kwoty, pozostałe 20% pokrywane jest z wkładu własnego organu prowadzącego placówkę.

Profesjonalny gabinet

terapeutyczno-edukacyjny składa się z:

Wypróbuj wersje demo

Nowoczesne zasoby mTalent to jednak nie tylko multimedia. Każdy program dostępny jest w pudełku, gdzie użytkownik znajdzie również tradycyjne pomoce dydaktyczne, poradniki metodyczne, scenariusze zajęć i karty pracy.

Profesjonalny gabinet terapeutyczno-edukacyjny jest niezastąpioną pomocą podczas prowadzenia zajęć: rewalidacyjnych, terapii pedagogicznej, terapii logopedycznej, korekcyjno-kompensacyjnych, dydaktyczno-wyrównawczych, rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne i innych zajęć o charakterze terapeutycznym, wspierającym (a także zajęć rozwijających uzdolnienia w wybranych obszarach).

Profesjonalny gabinet edukacyjno-terapeutyczny dostępny tylko w ofercie Moje Bambino.
mTalent Percepcja Słuchowa

Złóż wniosek i otrzymaj dofinansowanie

Skorzystaj z programu dofinansowania i wyposaż swoją szkołę w profesjonalny gabinet terapeutyczno-edukacyjny. Pobierz gotowe wnioski i złóż je do organu prowadzącego najpóźniej do piętnastego maja.

Pobierz wnioski

Dostępne wkrótce

Dostępne wkrótce

Dostępne wkrótce

Wnioski o dofinansowanie w programie Aktywna Tablica 2021 nie są jeszcze dostępne

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać informację, jak tylko wnioski zostaną opublikowane

* Podając swój adres mailowy, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Learnetic SA zgodnie z zasadami określonymi w 

Kontakt

Potrzebujesz porady? Nie wahaj się do nas dotrzeć. Dzięki poniższym kontaktom masz możliwość bezpośredniej rozmowy w swojej placówce z naszymi Konsultantami handlowymi w regionach.

Infolinia

(czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16)

Dyrektor Handlowy

Zapraszam do kontaktu.